this site the web
Diinabel disainehted

Kollektsioonis "Etno" on loodud ehted, milles kasutatud Eesti rahvariide seelikute triibustikke ja tikandeid, Muhu tikandeid ja Eesti vöökirja mustreid. Kõik klaaskameed on käsitsi valmistatud. Siin galeriis olevad ehted on juba oma omaniku leidnud. Soutache või sutašš tehnika on alguse saanud 14. sajandi Prantsusmaalt, kuis selle tehnikaga  kaunistati rõivaid. Tänapäeval on see käsitööliik enamasti kasutusel ehtete valmistamisel. Selleks kasutatakse spetsiaalseid erinevast materjalist palmik-paelu.  Kõik siin galeriis olevad ehted on juba omaniku leidnud. 


See kollektsioon sai loodud inspireerituna idamaisest tantsust. Ehete valmistamiseks kasutasin enda disainitud ja  käsitsi tehtud klaaskameesi. Kõik siin galeriis olevad ehted on juba omaniku leidnud.


Siin galeriis valminud ehted  on peamiselt tellimustööd.  On igapäevased ja odavamatest materjalidest ehteid, on tantsulavadele valminud ehteid ja pidulikke ehteid. Kallimas kategoorias on ehetes püütud rõhku panna poolvääriskividele ning väärismetallidele. Nende tegemisel on kasutatud hõbedat ning 14 K gold filled kulda; poolvääriskive nagu unakiit, opaal, mageveepärleid, aga ka kallimaid kive - ametüst, granaati, kaldtsedoni, türkiisi, apatiiti.
Käsitööna valminud ehted, milles on kasutatud swarovski kristalle või pärleid. Detailid 925 hõbedast või kullatud. Kõik siin olevad ehted on juba omaniku leidnud ja müügis ei ole.


Ehted, mille tegemisel on kasutatud erinevaid pärleid ja seemnehelmeid, ehted on tikitud.
Tellimine

Soovid tellida endale omapärast ja ainulaadset kõhutantsu kostüümi? Siit leiad juhised tellimise ning hinnakirja. Loe edasi ....

Diinabeli kostüümid

Siit leiate varasematel aastatel valminud kõhutantsu kostüümid. Loe edasi ....


Liitu

Kontakt

diina30@hotmail.com

click tracking