this site the web
Hanady
Jõhvi tantsurühm alustas 2007.aastal Nabaratooriumi õpetaja Jane Paberiti käe all. Trenni tuldi erinevatel põhjustel, kes uudishimust, kelle mees saatis ja kes tahtis iga hinna eest tantsida. Alates 2010.aastast annab Jõhvis  trenne Katre.
Jõhvi tantsijate keskmine vanus on 30. Tantstutrennis käiakse kuna meeldib idamaine muusika, hea seltskond ja trenn on vahelduseks tavaelu rutiinile. Nimi Hanady sündis ühelt esinemiselt kojusõidul. Hanady on araabiapärane naisenimi. Oldi pikalt õppinud tantsu, mis algas just selle nimega. Sealt see mõte. Rühma suurimateks saavutusteks peetakse seda, et umbes 8-liikmeline tuumikkosseis on kõik need aastad koos vastu pidanud. Koos ollakse korraldanud 3 kontserti Jõhvi Seltsimajas. Jõhvi tantsijad on osalenud mitmel tantsukonkursil. 2012 osaleti rühmaga Tallinna Lindakivi Kultuurikeskuses Rahvaste Tantsude konkursil ning duetina Kristel/Ivika ning solistina Anna  osalesid 2013.a "Nabaratoorium otsib superstaare" konkursil.

Läbi aastate lemmiktantsudeks peeavad nad šaabi´t, mille koreograafia autoriks on Mercedes Nieto. Selle tantsuga esineti ka 2010. aastal Tallinna Salme Kultuurikeskuse laval Üle-Eestilisel idamaise tantsu kontserdil. Teine tants, mis hetkel väga meeldib ja mid hea tujuga alati tantsitakse on Shakira laulu järgi loodud tants Waka-Waka. See meeldib ka publikule üle kõige ning tõmbab rahva alati kaasa elama.

Esinemised

Vaata, kus oleme esinemas käinud. Loe edasi....

Tapa tantsijad Azra

Tapa kõhutantsijad alustasid trennidega 2005. aastal. Loe edasi....

Kaberneeme tantsijad

Alustasid treeningutega 2010 aastal Katre Diinabel juhendamisel. Loe edasi...

Loksa tantsijad

Alustasid treeningutega 2012. aastal  Loe edasi ....

Kontakt

Soovid meie tantsijaid esinema kutsuda?
Soovid tellida kostüümi?