this site the web
Kaberneeme tantsijad e Puusaluuad
Kuusalus ja Kaberneemes algasid idamaise tantsu trennid 2009.aastal ja seda seetõttu, et aktiivsed Kaberneeme naised otsisid ise endale kõhutantsu treenerit, kuna tahtsid just sellist tantsustiili harrastada. Praegu toimuvad trennid vaid Kaberneemes, kuid sinna sõidavad naised nii Kuusalust kui kaugemaltki. Oma trenniaastate jooksul on õpitud palju erinevas stiilis tantse ning käidud paljudes kohtades esinemas. Kõige rohkem on meelde jäänud esimene esinemine. Väga eredalt on meeles ka 2012.aasta Jäneda Aia- ja Lillepäevade esinemine, kui välja oli vaid 11 kraadi sooja ja sadas vihma. Vaatamate sellele külmale, ja libedale tantsuplatsile, tantsiti oma tantsud ära.


Oma esinemisnimeks otsustati võtta "Puusaluuad". Selle nime juurde jõudsid nad vaadates enda esinemisvideosid. Ühest küljest selline naljakas nimi, kuid teisest küljest näitab see täpselt, millega tegeletakse. 


Esinemised

Vaata, kus oleme esinemas käinud. Loe edasi....

Jõhvi tantsijad "Hanady"

Alustasid treeningutega 2006. aastal Jane Paberiti juhendamisel ning alates 2010 aastast on juhendajaks  Katre Diinabel. Loe edasi ....

Tapa tantsijad "Azra"

Tapa kõhutantsijad alustasid treeningutega 2005. aastal. Loe edasi...

Loksa tantsijad

Alustasid treeningutega 2012. aastal  Loe edasi ....

Kontakt

Soovid meie tantsijaid esinema kutsuda?
Soovid tellida kostüümi?